Overview Reviews Product Description UMI Coilover Spring 2.5" x 10" x 275 lb/in - Slight barrel taper for shock clearance Product Videos Custom Field Clearance Item N MPN 10VB275B Product Reviews Write a Review Write a Review × UMI PERFORMANCE UMI Performance UMI Coilover Spring 2.5in x 10in x 275 lb/in - 10VB275B Rating * Select Rating 1 star (worst) 2 stars 3 stars (average) 4 stars 5 stars (best) Name Email * Review Subject * Comments *