Overview Reviews Product Description Ring (set) - 1.5mm, 1.5mm, 3.0mm Standard Tension +.005" File Fit Rings Product Videos Custom Field MPN 4035MS-15 CARB This product is not CARB Legal and not for sale in California Clearance Item N Product Reviews Write a Review Write a Review × Mahle Mahle MS 4.030in+ .005in 1.5 1.5 3.0 mm File Fit Rings - 4035MS-15 Rating * Select Rating 1 star (worst) 2 stars 3 stars (average) 4 stars 5 stars (best) Name Email * Review Subject * Comments *