Overview Reviews Product Description Ring (set) - 1.0mm, 1.0mm, 2.0mm Standard Tension Drop In Rings Product Videos Custom Field MPN 4030MS-112D CARB This product is not CARB Legal and not for sale in California Clearance Item N Product Reviews Write a Review Write a Review × Mahle Mahle MS 4.030in 1.0mm 1.0mm 2.0mm Drop In Rings - 4030MS-112D Rating * Select Rating 1 star (worst) 2 stars 3 stars (average) 4 stars 5 stars (best) Name Email * Review Subject * Comments *