Overview Reviews Product Description Supertech Lash Cap 5.5mm Dia 2.5mm Deep 2.30mm Thick Product Videos Custom Field Clearance Item N MPN LC-55-2.30B Product Reviews Write a Review Write a Review × Supertech Supertech Lash Cap 5.5mm Dia 2.5mm Deep 2.30mm Thick - LC-55-2.30B Rating * Select Rating 1 star (worst) 2 stars 3 stars (average) 4 stars 5 stars (best) Name Email * Review Subject * Comments *