Overview Reviews Product Description Supertech Lash Cap 5.5mm Dia 2.8mm Deep Thickness 2.55mm Thick Product Videos Custom Field Clearance Item N MPN LC-55-2.55B Product Reviews Write a Review Write a Review × Supertech Supertech Lash Cap 5.5mm Dia 2.8mm Deep Thickness 2.55mm Thick - LC-55-2.55B Rating * Select Rating 1 star (worst) 2 stars 3 stars (average) 4 stars 5 stars (best) Name Email * Review Subject * Comments *