Overview Reviews Product Description Supertech Lash Cap 6mm Dia 1.75mm Thick 2.8mm Deep Product Videos Custom Field Clearance Item N MPN LC-60-1.75B Product Reviews Write a Review Write a Review × Supertech Supertech Lash Cap 6mm Dia 1.75mm Thick 2.8mm Deep - LC-60-1.75B Rating * Select Rating 1 star (worst) 2 stars 3 stars (average) 4 stars 5 stars (best) Name Email * Review Subject * Comments *