Overview Reviews Product Description Supertech Lash Cap 5.5mm Dia 2.5mm Deep 1.00mm (0.039in) Thick Product Videos Custom Field Clearance Item N MPN LC-55-1.00B Product Reviews Write a Review Write a Review × Supertech Supertech Lash Cap 5.5mm Dia 2.5mm Deep 1.00mm (0.039in) Thick - LC-55-1.00B Rating * Select Rating 1 star (worst) 2 stars 3 stars (average) 4 stars 5 stars (best) Name Email * Review Subject * Comments *